اقامتگاه 6 تخته 🛌 با سرویس بهداشتی اختصاصی

جزیره رنگین کمان هرمز 🏝️ بهترین مقصد گردشگری به حساب میاد. از یک شخص تنها بگیر که میخواد سفری برای آرامش داشته باشه تا یک خانواده یا یگ گروه دوستی. و حتی کسانی که دنبال یه مقصد عالی برای عکاسی می گردن.

اولین و بهترین مجموعه اقامتی تفریحی جزیره هرمز مجموعه هتل ساحل سرخ هست که انواع اتاق ها و سوییت ها رو با سرویس دهی عالی ارائه میده. از سوئیت های وی آی پی لاکچری و تمیز بگیر تا اتاق های دو تخته و سه تخته اقتصادی 🛏️ .

نکته بسیار مهم در مورد برتری مجموعه هتل ساحل سرخ تمیزی رخت خواب ها 🛏️ و سرویس های بهداشتی 🛁و نگهداری اتاق ها و سوئیت هاست. این موضوع علت اصلی انتخاب هتل ساحل سرخ توسط مشتری ها و وفاداری آنها به مجموعه است.

یکی دیگه از برتری های مجموعه هتل ساحل سرخ وجود محوطه بزرگ و دلباز با تخت های سنتی برای شب نشینی و سرو غذا 🍕 است. وجود کافی شاپ ☕️ و رستوران، با تخت های سنتی جهت شب نشینی و صرف غذا یا چای و قلیون هتل ساحل سرخ را از دیگر هتل ها و اقامتگاه های جزیره هرمز متمایز می کند.

اتاق های مستر 6 تخته ویژه بانوان که بصورت تخت به تخت 🛏️ هم اجاره داده میشه و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی داره در عین تمیز ، نوساز ، دلباز و کاربردی بودن قیمت بسیار مناسبی هم داره  . به همین دلیل بهترین انتخاب مسافران و توریست های محترم هست.

 

 

 

 

 

 

تور جزیره هرمز با صبحانه نهار شام

تور جزیره هرمز از تهران

امتیاز
رای دهید

بررسی اجمالی هتل

اقامتگاه ویژه بانوان 👩
اقامتگاه بانوان
اقامتگاه بانوان
200,000تومان
امتیاز
رای دهید

تماس با ما