🍽️ رستوران ساحل سرخ

بهترین رستوران جزیره هرمز 🍽️ رستوران ساحل سرخ 🍽️

کم کم که هوا رو به خنک شدن میره دل آدم حال و هوای گرمای جنوب رو میکنه و مسلما یکی از بهترین گزینه های مسافران جزیره هرمز هست. این جزیره رنگین کمان، کوچک و فانتزی عجایب جزایر جهان بشمار میاد و تور جزیره هرمز 🏄 بهترین گزینه برای گردشگری جنوب بشمار میاد. تنوع غذایی در جزیره هرمز زیاده و میتونین در  رستوران ساحل سرخ 👨‍🍳 تنوعی از غذاهای دریایی، کبابی، سوخاری، نان محلی و … را با بهترین قیمت تجربه کنید.

رستوران هتل ساحل سرخ ظرفیت 100 مسافر را دارد. از اهداف این رستوران ایجاد فضایی شاداب و دلنشین و آرام بخش برای میهمانان، همشهریان و مسافرین است. شب نشینی در رستوران فضای باز، پر درخت و دلنشین ساحل سرخ یک تجربه عالی و فراموش نشدنی است.

منوی رستوران هتل ساحل سرخ   😋    عبارتست از :

 

1- میگو سوخاری  🍤:

یک غذای خوشمزه و بی نظیر جنوب که هم با برنج 🍚 و هم با سیب زمینی 🍟 بصورت فست فودی سرو میشه. این غذا در رستوران قیمت مناسبی داره و بکی از پر طرفدار ترین غذاهای رستوران ساحل سرخ هست.

 

میگو سوخاری در رستوران جزیره هرمز

 

 

2- ماهی سوخاری  🐟:

ماهی سوخاری خوشمزه و چیپسی شده رستوران ساحل سرخ رو حتما باید امتحان کنی. بیشتر مشتری ها یه دفعه که اونو میخورن روزهای بعد هم برای غذا دوباره همین رو سفارش میدن. ماهی تازه که مردم عزیز جزیره هرمز میگیرن طعم و مزه دیگه ای داره. 🎣

 

ماهی سوخاری در رستوران جزیره هرمز

fried fish in red beach hote

 

 

3- ساندویچ دریایی 🌮🍔 :

یک بیرون بر عالی، خوشمزه با قیمت مناسب که بهترین گزینه برای وقت هایی هست که میخواین برین کنار دریا پیک نیک کنین و یه غذای خوشمزه بخورین. برای ساندویچ دریایی هتل ساحل سرخ مسافرا صف میکشن.

 

رستوران جزیره هرمز

 

4- نان توموشی   🍪  :

یکی از غذاهای لذیذ جزیره هرمز که با قیمت ارزان در رستوران هتل ساحل سرخ به مسافرها عرضه میشه. این نان توسط خانم های بومی در رستوران به عنوان عصرونه یا میان وعده پخته میشه و در حالی که بوی اشتها آور اون فضا رو گرفته مهمون های هتل براش صف میکشن.  🏃

 

رستوران ساحل سرخ هرمز

 

 

5- کباب ماهی  🥓  :

کباب ماهی گاریز که روی تابه های صاف هرمزگان و روی ذغال پخته میشه از لذیذترین غذاهای هرمز بشمار میاد. ماهی گاریز که ماهی کوچکی هست شب ها در بهترین رستوران جزیره هرمز سرو میشه. این ماهی رو به صورت گرد و دایره ای روی تابه می چینن.

 

ماهی کباب

از اونجایی که هرمز جزیره هست اولین چیزی که به فکر هر توریست جزیره میرسه غذای دریاییه. بله درسته! غذای دریایی فوق العاده خوشمزه. بخصوص که به سبک محلی درست شده باشه. کاملا برشته و تازه.

وقتی مهمون رستوران هتل ساحل سرخ باشی از این کباب های خوشمزه می تونی بخوری

این عکس دو تا توریست خارجی هست که مهمون هتل ما بودن. 👇

 

رستوران ساحل سرخ

 

به تور جزیره هرمز 🏄 که بپیوندی همه غذاهای دریایی فرش و تازه رو می تونی سفارش بدی. عکس پایین هم میگو و ماهی سوخاری خوشمزه هست با برنج که مسافرای گل هتل سفارش داده بودن. 👇

 

پلو میگو

یکی از جاذبه های توریستی هرمز نون محلی اون هست. یه جور نون نازک و برشته که روش مواد مختلفی میریزن و هر توریستی بر حسب سلیقه خودش میتونه سفارش بده.

مثلا بعضی ها با سوراغ و مهیاوه میخورن که خاص هرمزگان هست یا بعضی ها که دوست ندارن فقط پنیر و تخم مرغ.

هر وقت اومدی هرمز یکی از غذاهایی که حتما باید امتحانش کنی کباب ماهی گاریزه. ماهی گاریز یه ماهی کوچک خیلی خیلی خوشمزه هست. اونو روی تابه می خوابونن و رو شعله میذارن. فقط نمک بهش میزنن. انگشتاتو میخوری!!  😋 😋

کباب ماهی برشته در رستوران جزیره هرمز